середа, 15 квітня 2015 р.

Збережіть спину, і збережете здоров'я всього організму.

     Вітаю Вас, любі мої! Сьогоднішня моя стаття про здоров'я спини. В час технологій та комп'ютеризації все більше людей мають сидячу роботу. І я впевнена, що переважн більшість таких людей не навчена тримати осанку.  Отже, у цих людей в першу чергу страждає спина. Лікарі застерігають нас про те, що про спину потрібно турбуватися ще замолоду. Як саме потрібно це робити? Моя сьогоднішня стаття саме пр це.
     Турбуючись про здоров'я спини, потрібно берегти гнучкість хребта та створювати для нього мязовий корсет, слідкувати за поставою та іноді давати спині відпочити від навантажень.

1 порада.
     Спіть на жорсткіть або ж не надто мякій поверхні. Найкращим варіантом є ліжко із ортопедичним матрасом.

2 порада.
     Неставтесь зневажливо до вибору подушки! Вона має бути в міру плоска, не надто твердою та має мати прямокутну форму. Якщо у вас сильні болі у спині - спробуйте певний час поспати без подушки.

3 порада.
     Працюйте над своєю поставою. Не сутультесь. Тренуйтеся ходити тримаючи книгу на голові або ж використовуйте спеціальний корсет. Але не забувайте, що навантаження потрібно піднімати поступово.

4 порада.
     Піднімайте важні речі правильно. Рівномірно розподіляйте вагу на обидві руки. Для підйому замість спини використовуйте коліна.

5 порада.
     Радуйте свою спину масажем. Ідеально було б пройти професійний (медичний) курс масажу 1-2 рази в рік. Можете використовувати масажні крісла чи ліжка.

6 порада.
     Періодично приймайте розслабляючі ванни для спини. Для цього у воді приємної температури потрібно розчинити сіль. ЇЇ потрібно всього один кілограм на ванну. За бажання можете додати кілька капель ефірної олії лаванди, бергамоту, піхти або ж троянди.

7 порада.
     Ця порада в основному для жінок. Давайте ногам відпочити від підборів.! Цим ви дпоможете не лише спині, а й ногам.

8 порада.
     Займіться спортивними вправами які дозволять розвину гнучкість та розтягнення хребта. Такі вправи є в курсах йоги та пілатесу. Також потрібні вправи, які будуть сприяти створенню мязового корсету спини. Це, як правило, силові вправи. Їх можна виконувати н тренажерах, з гантелями, на підлозі.
   
    І наостанок хочу сказати: бережіть спину. Адже від стану хребта залежить робота усього організму. А, отже, і ваша працеспроможність узагалі.

Немає коментарів:

Дописати коментар